urunkat50.jpg
 

Honeywell Akıllı Adresli Modüller

 Honeywell Akıllı Adresli Modüller

Honeywell_Intelligent_Adresli_Mod__l_.jpg

 

Yangın ihbar sisteminde istenilen noktaları izlemek veya kumanda etmek amacıyla kullanılırlar. Tüm Honeywell adresli panelleri ile uyumludurlar. Honeywell haberleşme protokolü. Intelligent adresli haberleşme protokollü. Intelligent adresli tüm dedektörlere uyumlu. Loop'tan beleme veya bağımsız besleme seçenekli. Loop üzerinden bir takım cihazları gözlemek yada bunlara kumanda etmek amacıyla kullanılır. Direkt desimal sistemde döner anahtarlar yardımı ile kolay adres girişi. Her bir modül iletişim hattı üzerinden adresini, modül tipini ve içinde bulunduğu durumu yangın paneline iletir. Normal durumda yanıp sönen, alarm durumda sürekli yanan uyarı LED'leri. Korozyona karşı korunmalı elektronik donanım. Düşük güç tüketimi. Panelden veya bağımsız besleme seçenekli. Desimal sistemde döner anahtarlar yardımı ile kolay adresleme. Sıva üstü veya ray montaj seçenekleri. UL onayına ve etiketine sahiptir.

Monitör modülleri sprinler vanaları, akış anahtarları, ihbar butonları, gaz alarm cihazları gibi yardımcı cihazların izlenmesinde kullanılır. Normal, açık veya kısa devreyi haber verir.
Kontrol modülleri kapı kontakları, havalandırma fanlarının kapatılması, sirenlerin, flaşörlerin zon veya kat bazında aktive edilmesi gibi fonksiyonlar için kullanılır.
Zon Modülleri maksimum 20 adet konvansiyonel dedektörlü bir zonun adresli sistem üzerinde tek bir adres olarak tanınmasını sağlar.
İzolatör Modülleri dedektör grupları arasına monte edilerek, loop'un hatalı kablolamadan etkilenen kısmını izole eder, kısa devreye karşı koruma sağlar.   Honeywell_Intelligent_Adresli_Mod__l_Kasas__.jpg

 

Honeywell XLS80 Serisi Akıllı Adresli Paneller
Honeywell XLS60 Serisi Akıllı Adresli Paneller
Honeywell Akıllı Adresli Detektörler
Honeywell Adresli Siren ve Flaşörler
Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri
Honeywell XLS80 Tekrarlama Paneli
Honeywell XLS60 Tekrarlama Paneli
Honeywell Akıllı Adresli Modüller
Honeywell Akıllı Adresli Butonlar
Tüm Hakları Saklıdır © 1992 -2019 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting