Honeywell Yangın Algılama

 

Honeywell Yangın Algılama Çözümleri

Tüm Yangın Algılama Sistemi İhtiyaçlarınız için Honeywell

Honeywell Yangın Algılama Sistemleri Tasarımı

Fire alarm Call Point_1.jpgCan ve mal kayıplarının olmaması için...
Binalardaki can ve mal güvenliği için en önemli sistemlerden biri Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri’dir. Özellikle  acil  anons ve telefon sistemi entegre edilmiş çözümler sadece algılama için değil aynı zamanda uyarı, tahliye ve yangın anında kesintisiz iletişimin sağlanabilmesi için komple çözümler sunabilmektedir. Honeywell küçük, orta ve büyük ölçekli binalarin yangin algilama alarm ve söndürme sistemleri için ayri ayri çözümler sunar. Her boyuttaki binanin kullanim amacina uygun olarak tasarladigi sistemlerle yangina karsi en etkili korunma sağlanır. Akilli dedektörler, adresli paneller, güvenlik senaryolari gibi pek çok özelligi biraraya getiren yangin algilama, alarm ve söndürme sistemleri Honeywell akıllı bina kontrol sistemleriyle de entegre edilebilir.

2002 yılında yayınlanan binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik ile yangın algılama sistemleri binalarda zorunlu hale getirilmiştir. 

Honeywell_Fire_Grafik.jpg

Honeywell, yangın algılama ve uyarı sistemlerinde dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Honeywell, küçük, orta ve büyük boyuttaki binaların yangına karşı en etkili korunumunu sağlamak amacıyla yangın panellerine, saha ekipmanlarına, dağıtılmış yangın acil anons sistemlerine ve yangın telefonlarına sahiptir.

Sistemler tamamen kullanıcı dostudur. Her panelin likit kristal ekranı istenen dilde uyarı verir, tuş takımı ve göstergeler ile tüm sistem kontrolleri panel üzerinden veya bir diz üstü PC üzerinden yapılabilir
 
Güçlü ve esnek sistem mimarisi ile ihtiyaçlar arttığında yada binaya yeni bölümler eklendiğinde, sistemler genişleyebilir veya yeni ilave edilecek Honeywell sistemlerle direk haberleşebilir.
 
Akıllı dedektörler, adresli paneller, güvenlik senaryoları gibi pek çok özelliği bir araya getiren yangın algılama, alarm ve söndürme sistemleri Honeywell'in bina otomasyon sistemleriyle de entegre çalıştırılabilir...

 

Wheelock.jpgHoneywell Algılama ve Uyarı Sistemleri
Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri
Gaz Algılama, Uyarı ve Kesme Sistemleri
Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri
Pilli Yangın ve Gaz Dedektörleri
Acil Durum Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri

Tüm Hakları Saklıdır © 1992 -2019 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting