Honeywell Hometronic Ev Otomasyonu

 

logo_hometronic.gif

 

Hometronic Kablosuz Ev Otomasyonu Teknolojisi ⇒ Yaşamınıza konfor, bütçenize tasarruf, evinize güvenlik...


Home_Otomasyon__2_.jpgDaha konforlu evler, daha verimli tesisatlar ve akıllı iklimlendirme sistemleri için gereken tüm ürünler… Honeywell'in 21. yüzyılın evleri için geliştirdiği kablosuz konut otomasyonu teknolojisi Hometronic, her yaşam tarzına, her mekana, mevcut sistemlere uyarlanabilir modüler yapısı ve hiçbir tadilata gerek olmadan kolayca monte edilebilme özelliğiyle, evlerde, küçük ofislerde yaşam kalitesini yükseltiyor, enerji harcamalarını düşürüyor, güvenliği artırıyor.

Hometronic_Remote_Control.jpgKolay montaj...
Hometronic, merkezi bir yönetim birimiyle bu birime bağlı olarak çalışan kontrol modüllerinden oluşuyor. Tüm modüller yönetim birimiyle kablosuz haberleştiği için montajı son derece kolay. Mevcut ısıtma-soğutma ve elektrik sisteminize kolayca entegre edilebilir. Montaj sırasında duvarlar yıkılmaz, delinmez, kablolar döşenmez, evinize hiçbir zarar Hometronic_Termostat.jpggelmeden eviniz otomasyona geçer...

Kolay programlama...
Hometronic, Honeywell'in tüm diğer ürünleri gibi kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Son derece kolay programlanabilir, geçici olarak proramlarda değişiklik yapılabilir. 

Yüksek kapasite...
Hometronic evinizdeki ısıtma-soğutma sistemini, lambaları ve birçok elektrikli aleti, aynı anda yönetir. 16 odanın sıcaklığına, 32 ayrı lambaya, panjura, elektrikli Hometronic__Home.jpgalete aynı anda kumanda edebilir, enerji tüketiminizi 16 kanaldan size gösterebilir.

Yüksek tasarruf...
Hometronic, programladığınız zamanda, istediğiniz birimlere, istediğiniz gibi kumanda eder, elektrik, doğal gaz gibi enerji giderlerinizi yüzde 30 oranında düşürür. 

Modüler yapı...
Hometronic birbiriyle radyo dalgaları aracılığıyla haberleşen ayrı birimlerden oluştuğu için yaşam tarzınıza, evinizin ya da ofisinizin büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişik biçimlerde kurulabilir. Dilediğiniz konfigürasyonu ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçebilir, kendi Hometronic'inizi yaratabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 1992 -2019 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting