Honeywell Evohome Ev Otomasyonu

 

Honeywell Evohome Ev Otomasyonu

Honeywell Evohome

Honeywell Evohom Wireless Multi Zoning System

www.evohome.info


Daha konforlu evler
 

Honeywell Konut ve Bina Kontrol Ürünleri Bölümü tarafından geliştirilen evohome kablosuz ev otomasyonu teknolojisi sayesinde evlerde enerji tasarrufu ve yüksek konfor birarada yaşanabiliyor. 

Honeywell'in akıllı dijital kontrolörü evohome ile artık evlerin istenen noktasını, tam istenen zamanda tam istenen sıcaklığa ayarlamak son derece kolay. Isıtma sisteminin toplam 8 zona kadar bağımsız olarak kontrol edilmesine olanak sağlayan evohome sistemi ile konfor seviyesi yükseltilirken, ısıtma harcamalarından da % 30'a varan oranlarda tasarruf etmek mümkün oluyor.

Üstelik evohome sisteminin montajı ve programlanması da son derece basit. En önemli özelliği olarak tüm bileşenlerinin kablosuz olarak haberleşmesiyle öne çıkan evohome, radyatörlü veya yerden ısıtmalı her tipte tesisata kolayca uyum sağlıyor. Evohome hiç bir kablolamaya, yorucu ve masraflı tadilat işlemlerine gerek kalmaksızın mevcut ısıtma sistemine çok hızlı bir şekilde monte edilerek hemen çalışmaya başlayabiliyor. Üstelik Honeywell'in geliştirdiği teknoloji sayesinde örneğin kablosuz radyatör kontrolörlerinde kullanılan kalem piller bile 2 yıla yakın süre dayanıyor.

evohome_main.jpg

Son derece şık tasaraımlı, büyük ve arkadan ısıtmalı, dokunmatik LCD ekran üzerinden kullanılan evohome sistemi ile evin her odası için istenen zamanda, istenen sıcaklık derecesini ayrı ayrı programlamak mümkün. Evohome, odanın ne kadar zamanda ısındığını da öğrenerek, tam istenen saatte odanın ayarlanan sıcaklıkta olmasını sağlamak için önceden otomatik olarak ısıtma sistemini devreye sokuyor. Cihaz, tatil fonksiyonu ile ısıtma sisteminin boşu boşuna çalışmasını engelliyor. Cihazı sahip olduğu bir başka akıllı özellik ise, odayı havalandırmak için açılan pencereler nedeniyle ani sıcaklık düşmelerini hissederek, radyatörleri geçici olarak kapatabilmesi.

Kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış evohome sistemi, sağladığı büyük enerji tasarrufu yanında şıklığa da önem veriyor. Değiştirilebilir kapaklar sayesinde farklı seçenekler sunuyor.

Yanma Kontrol ürünleri içinde yer alan alarm ve emniyet cihazları doğalgaz ve LPG gibi yakıtların daha güvenli bir ortamda kullanılmasını sağlarken, kazan ve brulör kontrol cihazları, özellikle merkezi ısıtma sistemlerinin daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasına olanak veriyor.  

Dış hava kompanzasyon panelleri (Smile), Chronotherm (Zaman programlı termostat), oda termostatları ve fan coil termostatlarından oluşan Konut Konfor Ürünleri de hem merkezi hem de bireysel ısıtma sistemlerinde en yüksek konforu en düşük yakıt tüketimiyle birleştirerek kullanıcıların yaşam standardını yükseltiyor.    

Su Kontrol Grubu ürünleri içinde yere alan basınç düşürücü vanalar, filtreler tesisatların ömrünü uzatarak su tüketimini kontrol altına alırken termostatik radyatör vanaları merkezi ve bireysel ısıtma sistemlerinde kullanıcılara en düşük yakıt tüketimiyle en yüksek konforu sağlıyor.  

Honeywell Konut ve Bina Kontrol Ürünleri Bölümü’nün ürün yelpazesi, Honeywell’in uzay ve havacılık araştırmalarına kadar uzanan teknoloji üretiminin günlük hayata nasıl uygulandığını, yüksek teknolojinin nasıl kullanıcı dostu cihazlara dönüştürülebildiğini gösteriyor... 

evohome_2.jpg

Kablosuz Oda Kontrol
Kablosuz Oda Termostatları
RF Elektronik radyatör kontrolörü
Tüm Hakları Saklıdır © 1992 -2019 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting