AE Bina Teknolojileri Hakkındaaa

 

AE Hakkinda.jpg

AE Bina Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

AE 1992 yılında, orta ve büyük ölçekli binalara Yangın Algılama, CCTV, Kartlı Geçiş Kontrol,  Güvenlik ve Entegre Bina Kontrol sistemlerinin dizaynı, malzeme temini, ekipman montajı, montaja süpervizyonu, işletmeye alma, teknik eğitim ve servis bakım hizmetlerini komple sağlamak üzere 150.000 TL sermaye ile kuruldu.

AE yangın algılama ve söndürme konusunda kurulduğu günden buyana NFPA yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve yedek parça konularında hizmet veren bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

AE eğitimli ve tecrübeli, bakım ve servis elemanları ile müşterileri ile yaptığı bakım ve tamir sözleşmeleri doğrultusunda, Türkiye’nin her köşesinde acil servisleri de kapsayan periyodik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Yangın ve Güvenlik Sektöründe 22. Yıl

AE 21 yıllık zayıf akım sistem mühendisliği ve uygulama deneyimi ve tecrübesiyle Türkiye ve yurt dışında yüzlerce projeyi bitirdi.

AE sizlere TEK başına hizmet verebilecek, projelerinizde ve gelecekte ki yatırımlarınızda sizinle birlikte çalışabilecek güçlü bir iş ortağıdır.

Honeywell Welcome_3.jpg


1993 - Honeywell

AE 1993 yılında  Honeywell ile Yangın Algılama, Kartlı Geçiş, Güvenlik ve CCTV sistemleri konusunda uygulamalı çözüm ortağı (Certified Star Partner) sözleşmesi imzaladı. 


2004 - İstanbul

AE müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermek amacıyla 2004 yılında İstanbul ofisini açtı.


2006 - Kazakistan

AE yurt dışı projelere yerinde hizmet verebilmek için 2006 yılında Kazakistan ofisini açtı.


2008 - Ge Security

AE 2008 yılında GE Security ile Türkiye ve Türkî Cumhuriyetleri Çözüm Ortağı (Approved Business Partner) sözleşmesi imzaladı.


2010 - UTC Fire & Security

UTC Fire & Security firması 2010 yılında GE Security firmasını satın aldı.

AE olarak 2010 yılında UTC Fire & Security ile Türkiye ve Türkî Cumhuriyetleri Çözüm Ortağı (Approved Business Partner)sözleşmesi imzaladı.


Misyonumuz

Türkiye’de Yangın ve Güvenlik konusunda en kaliteli hizmet ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak en ideal çözümleri oluşturmak.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin güvenlik, konfor ve otomasyon konularındaki tüm beklentilerini karşılayabilen ve bu konuda en kaliteli hizmeti veren, lider şirket olmak.


AE Bina Teknolojileri Tanıtım Kataloğu TÜRKÇE

AE Bina Teknolojileri Tanıtım Kataloğu İNGİLİZCE

AE Bina Teknolojileri Tanıtım Kataloğu RUSÇA


www.aebina.com.tr                                                                    www.ae.com.tr


 

 

* AE Bina Teknolojileri LTD.

Hakkımızda

AE Bina Teknolojileri Hakkında
  AE Bina Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi AE 1992 yılında, orta ve büyük ölçekli binalara Yangın Algılama, CCTV, K...
AE Bina Teknolojileri Hizmetlerimiz
Büyük veya küçük her türlü işletmenizde ayrı ayrı malzeme  sağlayıcıların yaratacağı karmaşıklık yerine AE olarak bütün ge...
Honeywell Hakkında
Honeywell Bina Çözümleri Honeywell sistemler sayesinde binlerce bina akıllı bina özelliği taşıyor. Bu binalar sağladıkları olağanüs...
Honeywell Tarihi
İlk Otomatik Kontrol Makinesi Honeywell'in temeli, 1885'te Albert Butz'un fırın termostatı ve alarmını icat etmesiyle atıldı. Damper Flappe...
AE Bina Teknolojileri Sertifikalarımız
  AE BİNA - ISO 9001:2008    AE BİNA - TSE ÖNEMLİ NOT: Yapı Malzemeleri Yönergesi (EU) No 89/106/EEC (CPD) yürü...
AE Bina Teknolojileri Referanslarımız
TC Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Binası, TPAO Genel Müdürlük Binası, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlük Bina...Kataloglar 3

Tüm Hakları Saklıdır © 1992 -2019 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting